Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | Midnight Black Collection Wood Business Card Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 4.3" |
| Height | 1.8" |
| Features | Sturdy ~ Durable ~ Rubber Feet ~ Non-slip ~ Frosted Glass ~ Molding Base |
| Manufacturer | Victor Technology, LLC |
| Depth | 1.6" |
| Country of Origin | China |
Product Information
| Brand | Unbranded |
| Type | Desk Tidies |
Description
Business card holder is part of the Victor Midnight Black Collection that combines functional solutions with appealing design elements. Open design offers easy access and loading. Sturdy wood construction includes a crown molding base and durable, double-coated, matte black finish. Frosted glass window adds a touch of class. Nonslip rubber feet reduce movement and protect your worksurface from scratches and scuffs. Business card holder displays and holds up to 60 business cards.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.