<
>
Spray Alert Spray Bottle - Leak Proof - 10.6" Height x 4.5" Width - White - 3 / Pack
People who bought this also bought
Product Details
General Information
| Product Color | White |
| Features | Leak Proof |
| Length | 4.1" |
| Height | 10.6" |
| Manufacturer | Impact Products |
| Manufacturer Website Address | http://www.impact-products.com |
| Country of Origin | United States |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Product Name | Spray Bottle |
| Width | 4.5" |
Product Information
| Brand | Spray Alert |
| Type | Sprayer |
Description
Spray alert system includes three bottles and three trigger sprayers. Sprayers feature a 1.5 ml output and no-leak design to prevent wasteful use. Embossed graduation scales and dilution ratios allow fast, easy measurements. Bilingual product listing is printed in both English and Spanish to eliminate confusion.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
