<
>
Sparco Large Business Address Stamp - Custom Message Stamp - 0.88" Impression Width x 2.75" Impression Length - Blue - 1 Each
Non-Returnable Product
Product Details
General Information
| Impression Color | Blue |
| Impression Length | 2.75" |
| Impression Width | 0.88" |
| Impression Type | Custom Message Stamp |
| Weight (Approximate) | 3.52 oz |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Large Business Address Stamp |
| Manufacturer | Sparco Products |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | Stamp & Pad |
Description
Large business address stamp makes a 7/8" x 2-3/4" impression of your business address to save you time. Stamp accommodates up to six lines with 37 maximum characters per line for your business address. Contact customer service to customize.
