Product Details
General Information
| Manufacturer Part Number | 26201 |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Stackable | Yes |
| Recycled Content | 30% |
| Product Name | Supply Baskets |
| Width | 6.1" |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Packaged Quantity | 3 |
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Height | 2.4" |
| Country of Origin | China |
| Depth | 5" |
| Assembly Required | No |
Product Information
| Brand | Officemate |
| Type | Multipurpose Desktop Supplies |
Description
Keeps supplies, keys and cell phones handy. Ideal for storing loose supplies, crafts and more. Nested to save space.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.