Product Details
General Information
| Product Material | Steel |
| Product Color | Metallic Silver |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | Belarus |
| Depth | 3" |
| Limited Warranty | 10 Year |
| Manufacturer | Lorell |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer Website Address | http://www.lorellfurniture.com |
| Width | 42" |
| Product Name | 48" Training Table Modesty Panel |
Product Information
| Brand | Lorell |
| Type | Modesty Panel |
Description
Modesty panel completes rectangular Lorell Training Tables that offer convenient configurations for your training needs. Perforated, steel modesty panel mounts directly onto rectangular laminate tabletops with no grommets. Oversized wire channel allow wires to pass through the bottom of the panel. Tops and bases are ordered separately.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.