Product Details
General Information
| Product Color | Stainless Steel |
| Width | 8" |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Menstrual Care Product Waste Receptacle |
| Country of Origin | China |
| Depth | 4" |
| Manufacturer | Hospeco Brands Group |
| Manufacturer Website Address | https://hospecobrands.com/ |
| Height | 11" |
Product Information
| Brand | Genware |
| Type | Sanitary Waste |
Description
Hinged lid. Stays open for disposals, then closes tightly. Wall-mountable (screws not included).
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.