Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | 4 Tier Business Card Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3.9" |
| Depth | 3.5" |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer | Deflecto, LLC |
| Height | 3.8" |
| Features | Storage Compartment ~ Durable ~ Recyclable |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Make a great impression with this multi-compartment, business card holder. Eight compartments provide a clear view and easy access to multiple cards. Lightweight, smooth design wipes down easily with a cloth for quick cleanings. Its environmentally friendly construction is made with a high percentage of post-consumer material to help minimize its global impact. Each compartment is designed to hold approximately 50 business cards.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.