Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Product Name | Large 3-Compartment Plastic Pencil Cup |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3" |
| Country of Origin | China |
| Depth | 4.1" |
| Manufacturer | Business Source |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Height | 3" |
Product Information
| Brand | Business Source |
| Type | Pen/Pencil Holder |
Description
Large pencil cup features three individual compartments for writing utensils, scissors and other tall office essentials. Sloped front offers easy access to each item. Pencil cup is made of plastic.