‹ Prev
Next ›
Business Source Easel Document Holder - 10" Height x 2" Width x 14" Depth - Black - 1 Each
- Adjustable document clip easily holds multiple sheets of paper
- Highlighting line guide lets you direct focus to exact locations
- Angled design positions papers at optimal angle for easy viewing
- For use with letter-size and legal-size papers
$33.00
Product Details
General Information
| Product Color | Black |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Name | Easel Document Holder |
| Width | 2" |
| Depth | 14" |
| Country of Origin | Taiwan |
| Additional Warranty Information |
limited 1 yr |
| Application/Usage | Document |
| Manufacturer | Business Source |
| Features | Adjustable |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Height | 10" |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Easel Document Holder features an adjustable document clip and highlighting line guide. Use to hold multiple sheets of letter-size paper for easy viewing. Attachment on the right holds your pen or pencil.
From the Manufacturer
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.