‹ Prev
Next ›
Brother DK1240 Large Multi-purpose Paper Labels - 2" Width x 4" Length - Direct Thermal - White - 600 Total Label(s) - 600 / Roll
- Brother Genuine replacement label rolls are designed to fit seamlessly with multiple Brother label printers.
- Die-cut to precise measurements so that you can enjoy consistently sized labels for a variety of uses.
- Use these versatile labels for shipping, quality control checks, packages, storage, organization and much more.
- Perfect for large boxes and packages, flat envelopes, shipping needs, as well as archiving and organizing.
$59.49
Product Details
General Information
| Total Number of Labels | 600 |
| Product Color | White |
| Print Technology | Direct Thermal |
| Label Width | 2" |
| Label Length | 4" |
| Product colour | White |
| Material | Paper |
| Label size | 4"x2" |
| Quantity | 1 |
Product Information
| Brand | Brother |
| Type | Multipurpose Label |
Description
For use with: QL1050/ QL1050N/ QL1060N
From the Manufacturer
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.