Product Details
General Information
| Front Ruling Type | Legal Ruled |
| Product Name | Legal Ruled Writing Pad |
| Width | 8.5" |
| Packaged Quantity | 4 / Pack |
| Height | 1" |
| Length | 11.8" |
| Features | Smooth Surface ~ Perforated ~ Sturdy Back |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | United States |
Product Information
| Brand | Ampad |
| Type | Hand Writing Pads |
Description
Economical, high-quality, legal ruled pad has a smooth writing surface with a sturdy back and perforated pages for easy sheet removal.
People who bought this also bought
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.